Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

📍 Komornicy w Myszków

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

9.7

Kancelaria komornicza Mateusza Czaplińskiego przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie wyróżnia się profesjonalnym podejściem do spraw egzekucyjnych. Biuro stawia na transparentną komunikację, dostarczając wierzycielom rzetelnych informacji o stanie akt oraz przewidywanych etapach postępowania. Obsługa charakteryzuje się wysokim poziomem merytoryki, co pozwala na sprawne wyjaśnianie skomplikowanych kwestii związanych z licytacjami czy zajęciami ruchomości.

Kluczowym atutem jest rzeczowe podejście do klienta, które pozwala uniknąć zbędnego stresu i chaosu proceduralnego. Kancelaria zapewnia jasne zasady współpracy oraz precyzyjne wsparcie w sprawach alimentacyjnych i innych należnościach. Dzięki sprawnej organizacji pracy, procesy są prowadzone w sposób spokojny, konkretny i w pełni dostosowany do potrzeb stron.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński jest na pozycji 1 z 4 w komornicy w Myszków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński ma ocenę 4.8 na 5 na podstawie ponad 88 opinii w Google

Blanka Woś

Nie oczekiwałam cudów, tylko konkretnej informacji. I tak właśnie było. Pan Mateusz sprawdził, powiedział co jest w aktach i czego można się spodziewać dalej. Przy sprawach wierzyciela jest to ważne, bo człowiek i tak już długo czeka na swoje pieniądze….

Blanka Woś ☆ 5/5
Remigiusz Szczerba

Interesowała mnie licytacja i nie chciałem wchodzić w temat kompletnie w ciemno. Na stronie były informacje, ale i tak wolałem dopytać o kilka rzeczy, bo przy licytacjach każdy szczegół ma znaczenie. W kancelarii wyjaśnili mi gdzie szukać obwieszczeń, jak patrzeć na terminy i co trzeba sprawdzić przed podjęciem decyzji. Po rozmowie z nimi w końcu wiedziałem że nie ma co działać na szybko i z emocjami.

Remigiusz Szczerba ☆ 5/5
Halina Mikulska

U mnie chodziło o zaświadczenie o wyegzekwowanych należnościach alimentacyjnych i zależało mi na tym, żeby wszystko dało się załatwić możliwie konkretnie i bez niepotrzebnego biegania. W takich sprawach człowiek i tak ma sporo stresu, więc naprawdę docenia, kiedy po drugiej stronie jest porządek i jasne zasady. W przypadku kancelarii Mateusza Czaplińskiego miałam poczucie, że temat jest prowadzony rzeczowo i bez chaosu.

Halina Mikulska ☆ 5/5
Nataniel Wierzbicki

Miałem styczność przy sprawie związanej z zajęciem ruchomości i spodziewałem się dużo gorszej atmosfery. Komornik sądowy mi spokojnie i konkretnie wyjaśnił. Nie było niepotrzebnych nerwów ani traktowania człowieka z góry, czego się obawiałem przed całą procedurą. Wszystko przebiegło sprawnie i wiedziałem co się dzieje na każdym etapie sprawy.

Nataniel Wierzbicki ☆ 5/5
Karolina Szcześniak

Moja sprawa związana z wykonaniem orzeczenia sądowego ciągnęła się długo i serio już miałam tego dość…. O tyle dobrze że tutaj przynajmniej miałam poczucie, że coś realnie ruszyło do przodu. Kontakt był rzeczowy, informacje przekazywane normalnie i bez unikania odpowiedzi. Przy takich sprawach stres jest nieunikniony wiec fajnie mieć przy sobie kogoś kto cie wspiera i odpowiednio prowadzi.

Karolina Szcześniak ☆ 5/5

Informacje o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

Adres

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński znajduje się w Tadeusza Kościuszki 14, 42-300 Myszków, Polska

Telefon

Numer telefonu do Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński jest +48 34 313 24 80

Strona internetowa

Strona internetowa Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński jest: komornik-myszkow.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–15:00
Wtorek: 07:00–15:00
Środa: 07:00–15:00
Czwartek: 07:00–15:00
Piątek: 07:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

    Podobne alternatywy w pobliżu Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

    Go up