Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka
Kancelaria adwokacka Kolman Aleksandra w Kielcu oferuje profesjonalne wsparcie prawne, szczególnie w obszarze prawa rodzinnego. Mecenas wyróżnia się wysokim zaangażowaniem oraz determinacją w dążeniu do osiągnięcia korzystnych dla klientów rozwiązań, co jest kluczowe w skomplikowanych sprawach o rozwód i zabezpieczenie kontaktów z dziećmi.
Obsługa prawna charakteryzuje się indywidualnym podejściem oraz wysoką kulturą osobistą. Kancelaria zapewnia rzetelną pomoc, łącząc merytoryczną wiedzę z efektywnością, co pozwala na skuteczne reprezentowanie interesów powódców przy zachowaniu rozsądnych kosztów świadczonych usług.
Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka jest na pozycji 98 z 110 w kancelarie prawne w Kielce
Opinie klientów
Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka ma ocenę 5 na 5 na podstawie ponad 4 opinii w Google
Witam. Pani Aleksandra reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej i musze przyznać ze serwis jaki otrzymałem jak i zaciekłość Pani mecenas była imponująca. Przyznam szczerze ze nie miałem zbyt wielkich nadziei na otrzymanie godnych praw do wizytacji dzieci na początku sprawy, gdyż pracowałem na rodzinę za granica i była zona uważała ze był to wystarczający powód do tego abym z dziećmi miał minimalny kontakt. Na szczęście pomoc Pani Aleksandry okazała się tutaj niezbędna. Pani mecenas umiała w umiejętny sposób przedstawić sadowi faktyczny obraz i poprzez jej determinacje jestem dziś w stanie być takim ojcem dla moich dzieci jakich one potrzebują.
Zdecydowanie polecam współpracę z panią Aleksandrą. Ogrom zaangażowania, profesjonalizmu i wiedzy. Indywidualne podejście do sprawy i bardzo dobry kontakt. Do tego bardzo wysoka kultura osobista. Godny polecenia adwokat.
Bardzo jestem zadowolony z usług Pani Mecenas Kolman. Prowadziła mi rozwód z orzekaniem o winie i doprowadziła do korzystnego wyroku. Od początku do końca pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dociekliwość. Cała usługa za rozsądną cenę. Gorąco polecam. Mariusz, Kielce.
Informacje o Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka
Adres
Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka znajduje się w Klonowa 55, 25-385 Kielce, Polska
Telefon
Numer telefonu do Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka jest +48 41 307 03 02
Strona internetowa
Strona internetowa Kolman Aleksandra. Kancelaria adwokacka jest: mecenaskielce.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte